Кличко зустрівся із молодіжними лідерами

24.05.2013 20:00

Партія «УДАР» ставить перед собою завдання допомогти молоді та створити для неї соціальні ліфти, адже вважає, що молоде покоління зобов’язане впливати та політичні та соціальні процеси у державі. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час зустрічі з молодіжними лідерами громадської організації «Команда молоді Віталія Кличка».

«Всі ми хочемо жити у нормальній європейській країні. Тому якщо кожен з нас робитиме щось позитивне для держави, це автоматично спроектується на всіх громадян. Партія «УДАР» ставить перед собою мету не просто прийти до влади, а змінити країну і дати людям можливість жити краще. І в цьому плані від активності молоді залежить дуже багато», - зазначив Віталій Кличко.

Політик  наголосив, що партія «УДАР» дає шанс молодому поколінню самореалізуватися, але водночас молодь повинна сама підказувати політичним силам, яким чином можна їй допомогти.

«Нещодавно я мав зустріч із надзвичайно мудрою людиною – кардиналом Любомиром Гузаром, який сказав такі слова: «Немає нічого, чого неможливо добитися, однак для цього необхідно пожертвувати найціннішим – самим собою». Сьогодні час грає на вашу користь – у вас все попереду, все заплановане можна реалізувати. Для цього необхідно працювати над собою, вірити в те, що робиш, ставити перед собою амбітну мету», - сказав Кличко, звертаючись до молодіжних активістів.

У свою чергу, заступник голови партії «УДАР», голова Комітету ВРУ з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний зауважив, що одне із головних завдань держави – створити такі умови, щоб молодь не хотіла виїжджати з України за кордон. Для цього необхідно на законодавчому рівні забезпечити молодому поколінню можливість отримувати якісну освіту, гарантоване працевлаштування та гідний рівень заробітної плати.

Нагадаємо, ГО «Команда молоді Віталія Кличка» налічує кілька тисяч членів організації та 21 обласний осередок, реалізувала більше 100 соціальних та молодіжних проектів у різних регіонах України.

Регіональні організації

Події та анонси

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Новини